آموزش آنلاین بازی کردن جی تی ای در فایو ام
همانطور که میدانید جی تی ای یکی از بی رقیب ترین و محبوب ترین عناوین بازی در میان ایرانیان و در کل جهان میباشد، در این پست قصد داریم تا آموزش آنلاین بازی کردن GTA رو در پلتفرم محبوب FiveM به شما آموزش دهیم تا با دوستان خود از گروهی بازی کردن و رول پلی کردن لذت ببرید، فقط این نکته رو هم یاد آوری کنم که گیم مود های فایوم بسیار زیاد است و محدود به رول پلی نیست و شما میتوانید در سرور هایی مانند فری روم ماشین سواری کنید، فایت دهید، مراحل انجام دهید و ...

مرحله اول - خرید بازی GTAV
در ابتدا باید بازی رو از استیم یا اپیک گیمز خریداری و دانلود کنید، اگر اکانت استیم یا اپیک گیمز ندارید و یا توانایی خرید دلاری رو ندارید نگران نباشید، کافیه نرم افزار استیم یا اپیک گیمز رو دانلود کنید و داخل اون برای خودتون یک اکانت بسازین، در مرحله بعد "خرید بازی جی تی ای وی" رو داخل گوگل جست و جو کنید و یکی از سایت های معتبر رو انتخاب کنید تا اون سایت عملیات خرید بازی رو برای شما انجام و از شما مبلغ ریالی رو دریافت کند.

مرحله دوم - دانلود بازی و FiveM
در مرحله بعد کافیست بازی رو دانلود کنید و بعد از دانلود به وبسایت فایوام به نشانی FiveM.net مراجعه کرده و پلتفرم فایو ام رو دانلود کنید، بعد از دانلود کافیه اون رو نصب و اجرا کنید تا بتوانید بازی جی تی ای رو با دوستان خودتون آنلاین بازی کنید.

نکات مهم:
احتمالا برای بار اول هنگام ورود به بازی یا فایو ام از شما اکانت سوشال کلاب بخواهد که میتوانید در همان حین اکانتی را در آنجا ساخته و از آن مرحله عبور کنید.
در صورتی که نتوانستید وبسایت فایو ام را باز کنید، یا در صورتی که نتوانستید اپیک گیمز را باز کنید، یا در صورتی که نتوانستید سوشال کلاب را باز کنید، باید از نرم افزار های تحریم شکن استفاده کنید.
سرور دیسکورد
اعضا: +9360
عضویت: discord.gg/bbDgVGPEZY
سرور FiveM
آنلاین: 102
آدرس: sv.xcitygame.com
سرور VMP
آنلاین: 4
آدرس: vmp.xcitygame.com
سرور TeamSpeak
آدرس: ts.xcitygame.com